Paroc Fireplace Slab 90kg/m³-25mm

paroc-tasyunu

Paroc markalı ileri teknoloji taş yünü ürünleri düşük bakalit (bağlayıcı) ile yüksek basma mukavemeti sağlayabildiği için düşük yoğunluklarda dahi istenilen sertliği sağlayabilmektedir. Ayrıca düşük bakalit özelliği sayesinde yüksek sıcaklık karşısında koku çıkarmamaktadır. Avantajı: Şömine uygulamaları için özel üretilen düşük bağlayıcılı koku çıkarmaz bir ürün olup, düz folyolu ve düz folyo özel yanmazlık sertifikalı yapıştırıcı“Henkel TEOKOLL500”             ile imalat sırasında taş yününe online yapışmaktadır.

 

 

 

 

paroc-tasyunu-2paroc-2

 


SERAMİK YÜNÜ BATTANİYE - Ceramic Fiber Blanket

sramik-yunu

Yüksek sıcaklıklı (1100 - 1200 °C ) sanayi uygulamalarında kullanılır.

Ceramic Fiber Blanket
Working Temperature : 1050~1430 ° C
Density : 64~160kg/m³
Thickness: 6 ~ 50 mm

 

 

 

luyan

Length:3600 - 14640mm

Yüksek sıcaklıklı (1100 - 1200 °C ) sanayi uygulamalarında kullanılır.

LUYANGWOOL ®markalı ürünlerimiz geniş bir yelpazede etkili çözümler sunar,. Özel yüksek çıkış üfleme ve iplik teknikleri kullanarak, bu ürünlerin üstün yalıtım performansı, esneklik ve yalıtım direnç kaynağı sağlamaktadır.

Yüksek sıcaklıktaki endüstriyel alanlarda yalıtım sağlamak amacıyla kullanılmakta olan seramik elyaf battaniyeler geniş spektrumlarda etkili çözüm olanakları sunmaktadır. Bununla birlikte üretim ortamında oluşabilecek nemli, buharlı, yağlı ve asitli ortamlar battaniyelerin termal ve fiziksel özelliklerine büyük oranda etki etmediğinden kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hidroflorik asit, hidr fosforik asit ve alkali konsantrasyon dışındaki kimyasallardan etkilenmez. Farklı kalınlıklarda üretilebilen seramik elyaf battaniyeler inorganik olarak üretilmekte ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde tüketime sunulmaktadır.

 

 


VENTURE Alüminyum Folyo Bant 1517CW 

venture-bant

Yüksek çekme dayanımlı 30 micron kalınlıklı akrilik esaslı yapışkanıyla kısa sürede çok hızlı yapışma sağlar. Marine tip uygulamlar için yanmazlık belgesi (MED Sertifikası) olan tek folyo banttır. 
Standart 30 metre uzunluklu sertifikasız piyasa bantlarının aksine 1 rulosunda 50 metre bulunmaktadır. 
Stoklarımızda sürekli 50 mm,75 mm ve 100 mm. genişlikli Venture folyo bantlar bulunmaktadır. 

 

 

 

venture


Şömine Haznesi

Şömine hazne çeşitleri için Han şömine logosuna tıklayınız.

han-logo