2022 İzocam Uluslararası Çevrimiçi Bayi Toplantısı “Geleceği birlikte kazanalım” mottosuyla gerçekleşti

zocam bayileri, bu yıl “Geleceği birlikte kazanalım” mottosuyla 29 Mart’ta çevrimiçi düzenlenen 2022 İzocam Uluslararası Bayi Toplantısı’nda bir araya geldi.

www.gelecegibirliktekazanalim.com sitesi üzerinden çevrimiçi takip  edilen toplantıda İzocam’ın, zorlu ekonomik gelişmeler ve devam eden Pandemi koşullarında bayileri ve çalışanları ile birlikte 2021 yılında imza attığı başarılar vurgulandı. Şirketin 2022 yılından 2050 yılına uzanan hedeflerinin de açıklandığı bayi toplantısı, ünlü konukların da katılımıyla renkli ve keyifli anlara sahne oldu.

Toplantının etkinlik bölümü ise ünlü isimlerin katılımıyla hem bilgilendirici hem de keyifli anlara sahne oldu. Simge Fıstıkoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği toplantıda, Ekonomist Dr. Cevdet Akçay, “2022 Ekonomik Outlook” başlıklı konuşmasıyla ekonomik gündeme dair önemli bilgilendirmeler ve öngörüler paylaşırken, Futurist Ufuk Tarhan da yaptığı konuşma ile “Geleceğin Dünyası”na ışık tuttu. Toplantının bayi eşleri için özel olarak organize edilen paralel programda ise ünlü Vedik Astrolog Şebnem Ekşib, astrolojik öngörülerini paylaştı. Bu bölümde gerçekleştirilen çikolata ve sabun yapım atölyeleri de organizasyona renk kattı.

Toplantının finalinde gerçekleştirilen 2021 Ciro Ödülleri Töreni’nde ise İzocam’ın ihracattaki ve Türkiye’deki en başarılı bayileri açıklanarak ödüllendirildi. Türkiye ilk üç birincilikten üçüncüye göre, sırasıyla Karalar Yalıtım, Himerpa A.Ş. ve Efes Yalıtım olurken; Tekiz’in şampiyonları  Alsim İnşaat, Gaziantep Akfit Çatı ve Karalar Yalıtım oldu. İhracatın ilk 3 şampiyonu ise İzocam’ı yurt dışında yerleşik olarak temsil eden bayileri Golmat Ltd, Kebaa Trading ve Di Trade oldu.