Şirketimiz 2004 yılında gemicilik sektörüne yalıtım malzemesi tedariği ve inşaat sektöründe dış cephe yalıtım uygulamaları yapmak amacıyla kurulmuştur. Bir çok inşaat projesini başarıyla teslim etmiş 2010 yılında sadece marine sektöründe satışa odaklanma kararı almış ve ürün gamına başta hafif yalıtım malzemeleri (ISOVER), zemin şapları, viskoelastik damping layer, kablo zıvana dolgu malzemeleri, seramik yünü, yanmaz cam elyaf kumaş, yanmaz alüminyum folyo bant gibi ürünlerin tedariğini de eklemiştir. Hali hazırda Tuzla da ki ofisimizde Paroc, İzocam, DMS, IBMO, Isover, Armaflex, Venture, Dampa, Tarkett gibi belli başlı bir çok yurtdışı ve yurtiçi markanın Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Gemilerde A60 Yangın yalıtımı, akışkan sıcaklığına bağlı yalıtım kalınlığı hesabı, kazanlardaki akışkanların zamanla sıcaklık düşmesi, tank ve endüstriyel fırın yalıtımı, baca yalıtımı, ses, akustik ve titreşim yalıtımı gibi yalıtım ile ilgili her türlü teknik sorulara cevap verebilecek tecrübeli teknik personelimizle size 14 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz.

Taşyünü, camyünü, kauçuk, seramik yünü, cam elyaf yanmaz kumaş gibi ürünlerin ısı, ses ve özellikle yangın yalıtımında kullanımıyla ilgili her türlü detayınız için sizinle tanışmak isteriz.