parocgemiparoc

PAROC Deniz ve Offshore yalıtım ürünleri  taş yününden yapılmış ve modern gemi inşa ve deniz endüstrisinin ihtiyaçları için geliştirilmiştir. Ürünlerimiz çeşitli A sınıfı ve H sınıfı güverte ve perde inşaatlarında ve çok sayıda yangın kapı ve panel inşaatlarında test edilmiştir.

 

Gemi inşa sanayi güvenliği ve konforu için çok yüksek gereksinimleri belirler. Gemilerde kullanılan ürünler ve yapılar yangın kuralları ve Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) düzenlemelerine göre test edilip onaylanmalıdır.

 

PAROC Deniz ve Offshore yangından korunma yanı sıra on-board ısı ve ses yalıtımı için ekonomik ve güvenli yalıtım çözümleri sunmaktadır. Gemilerde yangın koruma ve ısı yalıtımı çok yüksek gereksinimleri karşılaması gerekir. Ayrıca, kolay ve hızlı kurulumu ile birlikte işlevselliği daha da önemli hale gelmiştir. Paroc çelik ve alüminyum, güverte ve perdeler için A60, A30 ve A15 sınıf çözümleri için çeşitli sertifikaları vardır. Deniz uygulamaları için Paroc H120 ve H60 çelik güverte ve bölmeler için sertifika onaylarına sahiptir.

 

PAROC A-60 YANGIN YALITIMI (ÇELİK GÜVERTE)  PAROC A-60 YANGIN YALITIMI (ÇELİK PERDE) 

Paroc ürünler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için katalog kısmına tıklayınız.